Mūsu klientu atsauksmes:

Atsauksmes mūsu Facebook lapā var izlasīt šeit:

Pārvācos no Jelgavas uz Ventspili. Pirms izmantoju Vedam.lv pakalpojumus, aptaujāju vairākus uzņēmumus, svarīgi bija...

Posted by Andris Ansons on Saturday, 8 August 2020

Ātri un kvalitatīvi veic darbu. Paldies!

Posted by Baiba Mikite on Saturday, 1 August 2020

Pašai sākumā likās, ka būs daudz darbu un mēbeles būs sarežģiti izjaukt un aizvest, taču bez liekiem jautājumiem...

Posted by Sindija Bokāne on Saturday, 25 April 2020

Paldies Vedam.lv par lielisko un izcilo servisu!Paldies Gatim un viņa foršajai komandai!Puiši bija laipni,atsaucīgi un...

Posted by Elīna Svariņa on Thursday, 23 April 2020

Izcils serviss!👍 Noteikti iesaku. Nebiju iedomājies, ka var tik viegli pārvākties bez nervu bendēšanas🤓

Posted by Rihards Valands on Wednesday, 18 March 2020

Izcils klientu serviss! Sākot ar komunikāciju, objekta apsekošanu, kompetenti sastādītu izmaksu tāmi ar detalizētu...

Posted by Evija Bērziņa on Wednesday, 26 February 2020

Iesaku visiem šo firmu. Izsaku vislielāko pateicību firmas vadītājam Gatim un darbiniekiem Turaidam un Sandim par super...

Posted by Anita Baltā on Thursday, 21 November 2019

Lielisks serviss. Cilvēki ne tikai ness, bet arī domā ko dara. Bez raizēm uzticu pārvest trauslas un dārgas kravas.

Posted by Rolands Ritenbergs on Monday, 11 November 2019

Lielisks un operatīvs serviss! Ne tikai pārveda manas mantas, bet arī mēbeles saskrūvēja. Parasti ne īpaši patīkamo...

Posted by Ilze Ķirkuma on Monday, 4 November 2019

Izcils serviss!!! Paldies!

Posted by Guna Krūmiņa on Wednesday, 16 October 2019

Te nu jāsaka vienkārši- Džeki zina ko dara, acīm redzot mīl, ko dara un dara to ĻOTI LABI! Jau trešo reizi izmantojām...

Posted by Diana Rijniece on Thursday, 10 October 2019


SIA RUNWAY

Esam izmantojuši vedam.lv pakalpojumus divas reizes. Abas pieredzes ļoti labas. Viss notiek profesionāli, ātri, kvalitatīvi. Vienmēr atbrauc forši puiši, kas ātri, kārtīgi izdara visus uzticētos darbus un viņi vienmēr labā garastāvoklī J . Noteikti iesakam un izmantosim arī turpmak, ja būs nepieciešams.


Ligita Ķikute

Šie vīri pārceļ preču-naudas attiecības jaunā kvalitātes līmenī. Viņu palīdzība ir kas daudz vairāk par pakalpojumu, par kuru samaksā n-to summu: pa ceļam iedomāties atnest jaku saimniecei, kas bez tās izskrējusi rudens drēgnumā, sadabūt instrumentus bojātas eņģes salabošanai vai ierosināt piestāt pie būvmateriālu veikala, lai, galamērķī nonākot, vajadzīgā lieta jau būtu pa rokai - tā vien šķiet, ka palīdzēt pārvarēt pārvākšanās klapatas ieradušies tuvi, izpalīdzīgi draugi, īsti profiņi, kuriem droši var gan dzīvokļa atslēgas uzticēt, gan padomu pavaicāt! Esmu vairākkārt izmantojusi šo puišu pakalpojumus un nešaubīgi varu apgalvot: tas ir labākais serviss, kāds ir pieejams šajā jomā!

Juris Kronbergs un Māra Rozīte

Vedam!

Jūs vedāt mūsu smago mēbeļu, grāmatu nastu,

viegli, ērti, gludi kā spalvu, kā elektronisko pastu,

pa Zviedrijas lielceļu putekļiem,

pa bangainu Baltijas jūru, no Ventspils ostas

pa Kurzemes vasaras šosejām uz Rīgu.

Jūs to darījāt veiksmīgi, precīzi

kā basketbola trīspunktu metienu grozā –

ne vairogam, ne stīpai nepieskaroties.

Pa tīro!

Paldies!


Juliana Medvedeva

LIELS paldies komandai Vedam lv par labu darbu. Ātri, punktuāli, laipni!!!


Laura Birstiņa

Tik fiziski viegla biroja pārvākšanās vēl nebija bijusi! Puiši ir lieliski – ja viņu spēkos būtu mūs pilnībā apturēt, viņi to darītu, jo tad pārvākšanās laikā, mūsu vienīgais pienākums būtu baudīt viņu darbu, pašām tikmēr malkojot aromātisku kafiju vai glāzi vīna. Jāatzīst, vairākkārt saņēmām aizrādījumus, par to, lai neceļam kastes, nestumjam galdus. Galanti un vīrišķīgi!
Izpalīdzīga roka tika sniegta arī pēc pārvākšanās dienas, kad šur tur vēl kāda skrūvīte jāpievelk, kāda mēbele jāpārstumj.
Precīzi, smaidīgi, atbildīgi!
Mēs jūs neaizmirsīsim!
Arcconsult SIA


Judīte Oškalne

Paldies par lielisko apkalpošanu, vedod mēbeles pirmdienas vakarā uz Jūrmalu. Liels paldies jūsu darbiniekam par iejūtību un izturību.


Sabīne Kidikas

Ļoti profesionāli puiši. Un malači, ka ar jostām nodrošinājušies! Tas ļauj justies mierīgi, jo nav sajūta, ka ar savu vajadzību kaitē kāda mugurai. Paldies!


Uldis

Šos vīrus rekomendēju, izcils sniegums!
Pārvākšanās ar VEDAM.LV notiek plānoti, termiņā, kā solīts un saprotot lietas no pusvārda. Atbildes uz jebkuru jautājumu tiek sniegtas nekavējoties , pārvākšanās stresu mazinot ievērojami un cena saprotama.
Ja ir interese, jautājiet man personīgi, pastāstīšu savu pieredzi.


Lauris Streņge

Izcils serviss. Esam izmantojuši nu jau vairāk kā desmit reizes un vienmēr viss ir laikā. Puiši izpalīdzīgi un laipni. Cepuri nost Jūsu priekšā! Paldies!


Agrita Dreska

Silti iesaku, ja vajag pārvākties. Ļoti atsaucīgi puiši, strādā atbildīgi un ātri, ar lielisku attieksmi pret klientu. Cenas ļoti draudzīgas.

Jānis Blūms

Varu ar tīru sirdsapziņu ieteikt jebkuram šos puišus. Izcils serviss uz rūpes par klientu


Ar sveicieniem, Elvita Ruka, Producente, VIVAT!

Korekti, smaidīgi un bez stresa - tādus "Vedam" puišus iepazinām "Mērijas ceļojuma" filmēšanā. Mantas ceļoja un dzīvoja savu dzīvi, lai mēs varētu dzīvot savējo. Filmai tas noteikti nāca par labu!


Zane Asare 

Mani draugi, laikam, drīz domās, ka Vedam LV man maksā par reklāmu :)) jo ar putām uz lūpām slavēju šo servisu visiem, kas jautā padomu pārvākšanās sakarā! Ieteicu, iesaku un turpināšu ieteikt, jo nekad nav nācies vilties- darbīgi, draudzīgi, pieklājīgi, punktuāli un, kas nav mazsvarīgi, arī cenas "nekož". Lai labi ripo un nav pārāk bieži jāpārved tādi veci ozolkoka skapji, ar kādu sanāca nomocīties manās mājās :) Zane Matīsa ielā.


Kaspars, "Euroser Dairy group", Baltijas fliāle

"Vienojāmies par visai steidzamu pieprasījumu 6 cilvēku kompānijai ar vedam.lv tikai vienu dienu iepriekš, tāpēc jo īpašs prieks par atsaucību. Tehnika (Renault busiņš) - uzturēta ļoti labā stāvoklī, salons - tīrs, pie stūŗes - autovadītājs Gatis - smaidīgs un izdarīgs. Vajadzības gadījumā noteikti būs iemesls vedam.lv izmantot atkal! Rēķins uz uzņēmumu tika sagatavots operatīvi un atbilstoši izmantotajam laikam."


Ilze

Esmu ļoti apmierināta ar firmas Vedam.lv darbu. Mūsu problēma bija pārvest mēbeles un citu iedzīvi no Vācijas uz Latviju. Sazinājos ar firmu, nosūtīju informāciju par mēbeļu un mantu apjomu, arī foto veidā. Saņēmumu informāciju par izmaksām (ar krāvējiem) un biju patīkami pārsteigta, ka tā bija pat zemāka par ieplānoto. Tad sarunājām termiņu un viss noritēja kā sarunāts. Viss notika laicīgi kā iepriekš saplānots. Arī manas bažas par no skata mazo mašīnu izklīda pēc kāda laika, jo puiši visu ieriktēja tā, ka pat pelei nebūtu cauri kur izspraukties. "Jūtiigās" mantas tika iepakotas plēvē vai segā. Tā kā atgriežoties mājās, Latvijā nekas nebija bojāts. Ļoti labs darbs, cenas un kvalitātes attiecība arī ļoti laba.


Santa Brisone

Vedam.lv pakalpojumus esmu izmantojusi vairākas reizes. Esmu patīkami pārsteigta par puišu / darbinieku profesionalitāti, ātrumu un attieksmi. Katru reizi darbs tiek veikts atbildīgi, iekļaujoties solītajos termiņos. Iesaku vedam.lv katram, kurš interesējas par pārvedumiem, īpaši pārbraukšanai no vienas dzīvesvietas uz otru. Arī no citiem cilvēkiem, kam esmu devusi šīs kompānijas kontaktus, esmu saņēmusi pozitīvas atsauksmes. Paldies. Tā tik turpināt. 


Kāzu salonu “ABI DIVI” un “Beautiful Day” 

Izsakām milzīgu PALDIES mūsu kāzu salonu “ABI DIVI” un “Beautiful Day” vārdā! Vedam.lv ir kļuvuši par mūsu lielajiem palīgiem pārvadāšanas darbos. Tā kā mūsu kolektīvā ir tikai sievietes, visi darbi mums nav pa spēkam. Laikā kad mums tiek plānotas izstādes vai pārvākšanās darbi, mēs zvanam Vedam.lv. Puiši vienmēr ir noreaģējuši ļoti ātri, pat uz zvanu “Pēdējā brīdī.” Iekraušanas, izkraušanas un pārvadājuma darbi tiek veikti ļoti rūpīgi un ar lielu atbildības sajūtu, mums tas ir ļoti svarīgi, jo tiek pārvadātas greznas kāzu kleitas, kā arī trausls, plīstošs inventārs. Novēlām tā turpināt!


Inguna 

Liels liels paldies puišiem par ātro, labo darbu un optimismu! Puiši lieliski spēja uzklausīt un izpildīt 80 gadīgo vecāku vēlmes, kā arī mūsu ģimenei psiholoģiski smagajā dienā visiem uzturēt labu garastāvokli.
Vēlreiz sirsnīgs paldies un veiksmi darbā!


Dizainaparks.lv

Ar lielāko prieku varu pateikt tikai labus vārdus par Vedam.lv profesionālo darbu. Dizaina Parka vārdā saku lielu paldies par prefesionalitāti. Vedam.lv strādā atsaucīgi un izpalīdzīgi šoferi, kas vienmēr ir laikā un vietā. Viņiem ir pareizā attieksme pret savu darbu. Vedam.lv noteikti varam uzticēt pat vissarežģītākos pārvadājumus, kas tiks nogādāti no punkta A uz punktu B saudzīgi un rūpīgi. Vienmēr prieks ar jums sadarboties. Paldies, ka mums esat!


Junior Achievement Latvija

Ar Vedam.lv kolektīvu biedrībai JA Latvija ir izveidojusies lieliska sadarbība. Attieksme vienmēr pozitīva un pretīmnākoša, darbi tika izdarīti laikus. Stendu iekārtošanā veiksmīgi vadījās pēc shēmām, paši risināja tehniskus jautājumus. Varējām paļauties uz Vedam.lv spēcīgo puišu darbu. Pārpratumi vienmēr tikuši veiksmīgi atrisināti, kas ir svarīgākais. Noteikti turpināsim veiskmīgo sadarbību arī turpmāk. 

 

MARTANDI.COM

SIA Martandi darba sfēra ir saistīta ar dažādu priekšmetu pārvadāšanu. Tā kā vajadzības pēc kravas transporta pamatā ir neregulāras, reizēm īslaicīgas, tad esam ļoti ganadarīti, ka par sadarbības partneri mūsu vajadzību apmierināšanā esam izvēlējušies VEDAM.LV. Kompānija spēj piedāvāt ātrus risinājumus, kas saistās ar pēkšņām vajadzībām, un mūsu gadījumā ir bieža parādība, pat sezonas „karstākajos” mēnešos. Transporta piegādes laiki vienmēr tiek ievēroti, pat piegādāti ātrāk nekā vajadzīgs, kas nozīmē, ka vadība ļoti piedomā par labu un laicīgu servisu. Ir ļoti patīkami, ka iespējams sazināties ar VEDAM.LV pat nakts stundās, ja rodas kādi jautājumi attiecībā uz transportu. Par visu to maksājam ļoti labu un konkurētspējīgu cenu.


Lauma un Raitis.

"Šie puiši ir tik brīnišķīgi-viņi var pat 3-stāvīgu kāzu torti pa gaisu atlidināt,jo galā tā ir identiska tam,ko konditore atsūtīja, bet ceļš uz Enguri šobrīd remontbedru un izrakumu pilns! Sirsnīgs PALDIES-no sirds IESAKĀM! 


Jānis Rokpelnis

Mājokļa nomaiņa un ar to saistītās klapatas ir katastrofa, it sevišķi radošam cilvēkam, it sevišķi radīšanas procesa vidū. Paldies visiem labajiem ļaudīm, kuri man palīdzēja šajā smagajā darbā, un viņu skaitā ir vērts atzīmēt puišus no vedam.lv. Prasmīgie profesionāļi patstāvīgi savietoja manu pasaulīgo mantību un droši pārveda uz jauno mājvietu. Turklāt viņiem atradās risinājumi un instrumenti tehniskām ķibelēm, bez kuriem šis process neiztika, un prasme tos likt lietā. Īsi sakot, šiem vīriem ir īstajā vietā gan rokas, gan galva, gan sirds! Tencinu un dziļi paklanos.


Lelde Vīnkalna, Inta Konstante, radošās apvienības "DiDi" ideju dīdekles"

"Mūsu uzņēmums nodarbojas ar dažādu privātu un korporatīvu pasākumu rīkošanu. Pasākumus rīkojam dažādās Latvijas pilsētās, tāpēc bieži izmantojam transporta firmu pakalpojumus, lai uz pasākumu norises vietām nogādātu visus nepieciešamos aktivitāšu un pasākuma noformējuma elementus. Mūsu darba specifika pieprasa ātrumu, precizitāti un augstu atbildības līmeni. Bieži esam vīlušies pakalpojumu sniedzējos, tāpēc esam ļoti pateicīgi Vedam.lv komandai, kas 110% attaisno uz sevi liktās cerības. Varbūt kādam tas šķitīs mazsvarīgi vai pat amizanti, bet mēs novērtējam, ka Vedam.lv iesaka labākos maršrutus, piedāvā darbu sākt ātrāk kā esam paredzējuši, lai visu paspētu laikā, nekavē un prot "tetrēt". Ar vārdu "tetrēt" mēs saprotam efektīvu mantu sakraušanu busos, jo krāmēt busu ir jāprot, šajā procesā kļūdas rezultējas papildus izmaksās, gan tāpēc, ka nav efektīvi izmantota busu telpa, gan arī var tikt bojātas vedamās lietas. Vedam.lv komanda prot "tetrēt" un šī māka mūsu nozarē ir zelta vērta. Vēl novērtējam šoferu profesionalitāti: tiem var uzticēt bez asistenta no mūsu puses savākt lietas no mūsu sadarbības partneriem; Vedam.lv komanda neslinko, nečīkst un atbildīgi pieiet tiem uzticētajiem darbiem. Balstoties uz līdzšinējo veiksmīgo sadarbību, varam droši ieteikt šīs komandas pakalpojumus arī citiem! Vediet droši!


Ināra Mukāne - Daugavpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja

Sazinājāmies ar vedam.lv, lai atvestu savus Rīgas dalībniekus uz Starptautisko tautas mākslas festivālu "Augšdaugava 2016" Daugavpils novadā Slutišķu ciemā. Pirmkāt jau saņēmām operatīvu un finansiāli draudzīgu cenas piedāvājumu, vienojāmies par laika termiņiem un maršrutu, kurš tika precīzi ievērots. Transports bija jauns, tīrs un ērts, šoferis ļoti laipns, uzmanīgs un atsaucīgs darbinieks ar labām manierēm. Lai Jums veicas turpmāk. 


Sandra, stradā finanšu sektorā Zviedrijā

Sadarbojos ar vedam.lv kā privātpersona lai pārvestu mantas no Latvijas uz Zviedriju un atpakaļ. Uzņēmums ir mazs līdz ar to lēmums bija relatīvi riskants jo bija jāpārved vērtīgas mantas. Jau no pirmās komunikācijas radās uzticība un vēlāk puiši ar savu darbu pierādīja ka bija tā vērts. Es teiktu ka attieksme un rūpība ir atslēga viņu darbā, jo par visām detaļām bija padomāts - lai mantas tiktu droši pārvestas un nesabojātas, lai ir kur iepakot, laiks bija saplānots lai nekavētu un būtu precīzi, arī tāda nianse kā komunikācija bija ļoti profesionāla un pieklājīga (puiši strādāja ar partneriem šeit Zviedrijā un brīvi komunicēja angļu valodā). Puiši izdarīja vairāk un labāk nekā biju gaidījusi. Metaforiski - pēcgarša ir laba un gribētos atgriezties. Paldies par to!
Puišiem ir mana kontaktinformācija un ja kādam potenciālam klientam drošībai gribētos dzirdēt direct feedback, droši!


Labdarības veikali "Otrā elpa"

Pirmo reizi sazinājāmies ar vedam.lv brīdī, kad steidzami vajadzēja ārpus kārtas aizvest mantiskos ziedojumus no mūsu Rīgas veikalu noliktavām nākamajiem ziedojumu saņēmējiem. Liels atvieglojums bija, ka vedam.lv varēja un bija gatavi reaģēt tādā īsā termiņā. Turklāt, uzzinot, ka esam labdarības organizācija, no mums netika prasīta nekāda samaksa par šo pakalpojumu! Pēc tam esam izmantojuši vedam.lv vēl vairākas reizes, un arī tajās vedam.lv piedalījās arī paši kā labdari, neprasot no mums atlīdzību par padarīto. Serviss ir ļoti kvalitatīvs, kolektīvs strādā ļoti godprātīgi, rūpīgi un atbildīgi. Paldies!!


Sia Will Happen īpašniece Inese Preciniece

"SIA "Will Happen" izmanto tikai VEDAM.LV sniegtos pakalpojumus. Šī uzņēmuma komanda ir vienkārši izcila! Viņi ir profesionāļi savā jomā - smaidoši un sirsnīgi puiši, vienmēr ierodas norunātajā laikā, ātri pielāgojas dažādām neparedzētām situācijām. Ļoti, ļoti rūpīgi izturas pret uzticēto mantu, kas jānogādā no punkta A uz punktu B. "Will Happen" pat uztic savas noliktavas atslēgas. Reiz bija gadījums, kad pati netiku uz noliktavu, iedevu noliktavas atsēgas pārstāvim, viņš paņēma no noliktavas mantas pārvešanai, aizveda uz pasākuma vietu, pēc pasākuma atgieza noliktavā, rupīgi  noliekot mantas vietā un atslēgas atveda uz biroju! LŪK, TAS IR SERVISS!  VEDAM.LV komandai var 100% uzticēties. Jūs esat labākie savā jomā! Lai Jums viss izdodas!"


Aģentūra reklāmai OVAL.

Ar vedam.lv sadarbojamies jau vairākus gadus. Šo kompāniju iepazinām nodrošinot transfēru ārzemju mūzikas grupai. Šajā situācijā bija svarīgs kvalitatīvs serviss, prestižs transportlīdzeklis, komforts, drošība, kā arī augsta līmeņa personāls ar angļu valodas zināšanām. Visas šīs prasības tika apmierinātas pilnībā. Pēc šīs sadarbības esam ar vedam.lv sadarbojušies vairāku projektu ietvaros gan vedot 5 cilvēkus, gan 200! Katru reizi mēs pārliecinājāmies, ka ir izdarīta pareizā izvēle, jo attieksme un darba kvalitāte vienmēr ir bijusi ļoti augstā līmenī. Kā arī, tieši pasākumu organizēšanā ir ļoti svarīga fleksibilitāte, spēja pielāgoties jebkurai situācijai, tad liekas, ka vedam.lv nekas nav neiespējams un vienmēr it visu var sarunāt un izdarīt visaugstākajā līmenī.


Esam iekļauti Latvijas pasākumu producentu asociācijas 2016.gada kvalitatīvāko uzņēmumu topā.

Lūk saite:  http://www.kvalitateszime.lv/?pg_4


Annija Tetere "Baltic Film Services" pārstāve Latvijā.

Par Gati un viņa vadīto uzņēmumu "Vedam.lv" varu teikt tikai visu to labāko. Ilgus gadus jau strādāju kino ražošanas industrijā un zinu, ka katra sīkākā detaļa projekta procesā var kļūt par ļoti svarīgu. Gatis nepievils nekādā gadījumā. Tad, kad izpildproducentam galva kūp, droši zinu, vajag parunāt ar Gati, viņš noteikti kaut ko izdomās! Bet to jau visi sen zin!
Tas, ko visi nezin, ka Gatis var darboties kā Transporta koordinators starptautiskos projektos. Tāds, kā 2015.gada martā, Latvijā realizētais BBC TV seriāls "Karš un Miers", kur "Vedam.lv" sniedza Latvijas puses pakalpojumu, ir apliecinājums tam. Neizpalika ne zvaigžņoto aktieru smalkie auto, ne masu skatu dalībnieku neskaitāmie autobusi, ne konfidencialitāte! Viss bija, viss bija laikā, arī līgumi, apdrošināšana un smuks apģērbs! Lai veicās arī turpmāk!


Anna Pavlina, Latvijas Darba devēju konfederācijas projektu vadītāja.

Sadarbojāmies ar vedam.lv lielas starptautiskas konferences organizēšanā. Gatis ar puišiem bija ļoti atsaucīgi un precīzi, vedot gan pasažierus uz Cēsīm (caur šaurām Cēsu ieliņām izvedot lielo autobusu) un Jelgavu, gan arī transportējot kravu. Puiši bija ļoti elastīgi, izpildot visas mūsu vēlmes. Noteikt varu ieteikt vedam.lv kā uzticamu sadarbības partneri.Ralph Quinke, SPIEGEL TV producents, Hamburga, Vācija.

2014.gada novembrī mēs Rīgā filmējām vairākas dienas priekš Vācijas televīzijas kanāla Spiegel TV. Gatis nebija tikai mūsu šoferis, viņš palīdzēja ar tulkošanu un dažādu lietu un tikšanos organizēšanu. Katrā ziņā Gata darbs bija vienkārši perfekts. Viņš ir lielisks un uzticams šoferis, auto bija ļoti labā stāvoklī. Uz jebkurā tikšanās reizi viņš ieradās laicīgi, vinš šķietami neiespejamas lietas padarīja iespējamas un turklāt viņš ir vienkarši patīkams cilvēks. Ja man vēlreiz būs jāstrādā Rīgā, es to gribetu darīt kopā ar Gati un VEDAM.LV


Ilze Berķe

Vedam.lv ir mūsu sadarbības partneris jau... vai!... cik daudz gadu:), no 2006. gada!
Servisa kvalitāte izcila, personāla attieksme pret darāmo nevainojama - mums ir patiess prieks sadarboties un ieteikt šo kompāniju citiem interesentiem.
Izskatās, ka nav tādu lietu, kastu, maisu un jebkādas formas un satura priekšmetu, kuru pārvadāšanai nevarētu izdomāt drošu risinājumu:)

Lauma Brežģe, "VFS Films"

Kad pie apvāršņa parādījās jauns TV projekts ( TV Viedspēle "Ciemos") ar sarežģītu loģistiku, daudz iesaistītajiem un pārklājot visus Latvijas nostūrus īsā laikā, viens no lielākajiem izaicinājumiem bija tieši transporta jautājums. Par laimi bija iespēja sadarboties ar VEDAM.LV, jo tas, kas sākotnēji šķita neiespējams, izrādījās paveicams, pateicoties Gatim un viņa komandai. Neskatoties uz mūžīgo steigu un neparedzamību, kas ir neatņemama sastāvdaļa jebkurā filmēšanā, Gatis ar savu nosvērtību vienmēr spēja ļoti ātri reaģēt un ierosināt vislabākos risinājumus, izturot mūsu niķus un stiķus, un palīdzot jebkurā situācijā. Profesionalitāte, pieredze un atsaucība vislabāk raksturo VEDAM.LV!


Simona Poga, producente. "FreshStep Productions"

Esam priecīgi, ka izdevās abpusēji laba sadarbība un Vedam.lv komanda bija nozīmīgs partneris filmas "Spoguļvīrs" tapšanā. Vedam.lv parūpējās, lai filmēšanas komanda agrajos rītos nokļūtu darbā un vēlu vakarā visus nogādāja mājās, aukstajā laikā ļāva sasildīties, turklāt vēl palīdzēja ar smago tērpu nešanu. Lielisks serviss, labas cenas un forša komunikācija!


Vilnis Vikmanis, SIA McĀbols poligrāfija - valdes loceklis.

Ar Vedam.lv sadarbojamies jau no 2012.gada nogales. Ļoti atsaucīgi un ātri puiši! Sūtijumu nogādē Vedam.lv spēj būt elastīgi un izpilda arī mūsu klientu kaprīzes. Gatis ar saviem šoferīšiem nekad mūs nav pievīluši. Vienemr viss ir punktuāli un ar glanci! Ikvienam iesaku Gati un Vedam.lv kā uzticamu partneri!


Agne Skane

Vedam.LV - viennozīmīgi vislabākais transporta serviss un šoferīši Latvijā!!! Neesmu vedusi dīvānu (pagaidām), bet arī to viņi droši vien ved baltā kreklā un nēsā uz rokām tikpat saudzīgi, kā mūs - kino ļaudis. Vienmēr laipni, vienmēr skries un izdarīs, lai cik paši būtu noguruši. Piecieš mūsu bļaustīšanos un čammāšanos, neparedzamās vajadzības un iegribas, izceļ un ieceļ somas un Tevi pašu - tādi viņi ir. Ja vienalga kādā vajadzībā transportu koordinē Gatis un viņa cilvēki, tas nozīmē, ka viss būs kārtībā un problēmu vari aizmirst. Pēc viņiem vairs ar citiem nevar pabraukt, pat taksometros liekās, ka nav kārtības No sirds iesaku izmantot, bet neekspluatēt!:)


Gerrit Joens-Anders, Režisors, Spiegel TV, Vācija

Mēs 2014. gada jūnijā veidojām TV dokumentālo filmu un Gatis bija mūsu šoferis. Mums gāja lieliski. Gatis bija pieklājīgs, ar labu humora izjūtu un pats galvenais – lielisks šoferis. Ja mums bija kādas loģistikas problēmas – viņš vienmēr nāca klajā ar loģisku risinājumu. Tā tik turpināt. Es noteikti izmantotu viņa pakalpojumus atkal.


Ieva Mikijanska, Nordea Mārketinga projektu vadītāja

Regulāri izmantojam vedam.lv pakalpojumus un esam ļoti apmierināti. Servisa kvalitāte, izmaksu samērīgums, pieejamība un elastība attiecībā uz mūsu vajadzībām ir tas, kas raksturo vedam.lv komandu. Esam veduši gan inventāru dažādu pasākumu iekārtojuma nodrošināšanai, gan uzticējuši citas svarīgas lietas pārvadāšanai. Varbūt kaut ko aizvest no punkta A uz punktu B nešķiet būtisks uzdevums, tomēr situācijās, kad kāda pasākuma realizēšanai tieši tas ir vienīgais trūkstošais posms, pieejamība un lielisks serviss nospēlē patiešām nozīmīgu lomu.


Reklāmas aģentūra
St. Brothers Brand Agency

Mūsu darbā sīkumiem ir būtiska nozīme - jebkurš liels un radošs projekts no tiem sastāv. Vedam.lv mūsu ilglaicīgajā sadarbībā, kas sākās 2008. gadā ar pavisam nejaušu iepazīšanos un turpinās vēl šodien, ir pierādījis sevi kā uzticams partneris. Spēja risināt arī nestandarta situācijas viegli un "ar glanci" ir tas, kas mums nemainīgi jau 8to gadu nerada nekādas šaubas par izvēli brīdī, kad atkal jau nepieciešami transporta pakalpojumi.


Mārtiņš Refbergs, SIA MaRo PRO - vadītājs.

Ar Vedam.lv sadarbojamies vairākus gadus un ne reizi neesam vīlušies par sniegtajiem pakalpojumiem. Vienmēr laikā atbrauc, ātri un akurāti iekrauj mūsu produkciju un tik pat ātri un uzmanīgi nogādā mūsu klientiem, iepriekš norunātā vietā. Galvenais, ko pieredze rāda, nav jauztraucās vai viss tiks nogādāts laikā un vietā. Tāda sajūta, ka pats savu darbinieku aizsūti pie klienta.
Vienmēr tiek atzvanīts un pateikts ka prece ir nogādāta, kā arī ar pavaddokumentiem viss ir kārtībā un beigu beigās klients arī ir priecīgs, jo šoferis ir izpalīdzīgs, kārtīgs un nesteidzīgs. Paldies Jums un tā tik turēt!


Producente Inga Liepiņa "Inga Production”.

Producenta galvenais uzdevums ir kvalitatīvs darbs un laimīgs klients. Gatis un viņa komanda ir viens no kvalitātes pamatiem. Vienmēr ir uzdevuma augstumos. Profesionāli precīzi, toleranti,  inteliģenti, spējigi neredzami atrisināt jebkuru pēkšņi radušos situāciju. Ļoti pozītivi cilvēki, tieši tādi, kurus vienmēr gribās savā komandā. Paldies Tev Gati!